Hotel Olomouc v Ráji :::

Hotel v Ráji / Olomouc

Hotel V Ráji je situován v klidné části centra města Olomouc. Čtyřhvězdičkový hotel v Ráji je vhodný pro hosty hledající ubytování na vysoké úrovni, pohodlí a perfektní služby. Hotel V Ráji je ideální pro hosty toužící poznat krásy olomouckého kraje.

Ubytování
Hotel V Ráji poskytuje komfortní ubytování, které jistě uspokojí i nejnáročnější hosty. Pro hosty hotelu V Ráji je připravené ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Všechny hotelové pokoje jsou plně klimatizovány, vybaveny nábytkem z přírodního materiálu, TV se satelitním příjmem, připojením na internet, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem. Koupelna s vanou či sprchovým koutem je vybavena zabudovaným fénem a doplňky.

Restaurace
Součástí hotelu v Ráji je atraktivní restaurace s vynikající kuchyní. Restaurace je klimatizovaná s bezbariérovým vstupem z krytých garážových stání, pro hosty hotelu V Ráji zdarma. Využijte příležitosti k posezení s přáteli, uspořádání rodinné či firemní oslavy v moderně zařízeném interiéru restaurace a oddělených salónků. Samozřejmostí je zajištění gastronomických služeb dle požadavků a představ.

Služby
Pro bezpečnost hostů je hotel V Ráji střežen kamerovým systémem. Hotel V Ráji má bezbariérový přístup. Pokoj pro tělesně postižené je vybaven signalizačním systémem pro zrakově postižené. Ochotný a laskavý personál je je připraven plnit přání a požadavky hotelových hostů. Hotel V Ráji disponuje komplexem krytých garážových stání. Komplex tvoří 8 pater garážových stání v centru města Olomouce a je ideálním místem pro dlohodobé a bezpečné parkování automobilu.

Okolí
Olomoucký kraj je stvořený pro cykloturistiku a turistiku. Mnoho kulturních památek ve městě i v okolí. Patrně nejproslulejší památkou Olomouce je po zapsání na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví Unesco monumentální barokní sloup. Nejsvětější Trojice na Horním náměstí. Poutní místo Svatý kopeček, kde je i ZOO. Dolany Golf Club - kryté odpaliště se cvičnou loukou, devítijamkové hřiště. Paintball Club Olomouc, Přáslavice - dvě hřiště. Koupání v okolí - krytý bazén, Aquapark, Plumlovská přehrada u Prostějova.

Hotel Olomouc v Ráji - K hotelu přísluší parkovištěHotel Olomouc v Ráji - disponuje restauracíHotel Olomouc v Ráji -  je k dispozici připojení na internetHotel Olomouc v Ráji - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Olomouc v Ráji - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Olomouc v Ráji - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Olomouc v Ráji - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Hotel v Ráji, Hanáckého pluku 1162/10
Olomouc 77900 Česká Republika
Hotel-Olomouc-V-Raji@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -5 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel v Ráji ubytování Olomouc Aktuální počasí ::: částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: